 |
|

2008-11-26 15:48:36 - dudek
HOTEL UMINA***
super hotel, okolica i bardzo miły personel

2008-11-27 20:17:04 - Piotr
Hotel- Pałac
Dworek i spokojne miejsce
Byłem tam dwa razy. Raz kilka lat temu na wigili dla dzieci niepełnosprawnych, drugi raz w 2007r na przyjęciu komunijnym. Obiekt wpaniały, obsługa profesjonalno-rodzinna, klimat rodzinny, jedzenie domowe - babcine. POLECAM.

2009-02-17 16:54:04 - Rafał Zawadzki
U Maćka
Super wypoczynek
Wspaniały domek i bardzo miła atmosfera!! Właściciele bardzo mili i uczynni. Polecam serdecznie wypoczynek w tym miejscu. Blisko do stoków narciarskich na których na prawde można troszke się zmęczyc. Polecam

|
 |
|
|
|
 |
 |
C
83-406 Bory Tucholskie
tel.: 505-337-523 058-680-99-46
www.podklonem.pl
podklonem@op.pl
|
       |
Bory Tucholskie pokój gościnny noclegi. Oferujemy Państwu atrakcyjnie położoną w lesie i wśród jezior Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego kwaterę agroturystyczną, przeznaczoną wyłącznie dla gości. Położenie 700 m od szosy, 2 km od wsi Wąglikowice i 10km od Kościerzyny przy rzece Trzebiocha w województwie Pomorskim (gmina Kościerzyna).
Proponujemy trzy pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi i dwa pokoje ze wspólną kuchnią i węzłem sanitarnym.
W domu przeznaczonym dla gości wszystkie pokoje mają niezależne od innych wejścia. Przy domu znajduje się duży zagospodarowany teren, gdzie można w ciszy i spokoju wypoczywać.
W naszej okolicy wartym odwiedzenia jest Skansen i Muzeum we Wdzydzach Kiszewskich, Muzeum Hymnu Narodowego w Będominie, Skansen Lokomotyw Parowych w Kościerzynie, Kamienne Kręgi w okolicach Karsina, Zakład Porcelany Stołowej w Łubianie, Zamek w Bytowie i wiele innych.
Naszymi atutami, które przyciągają wczasowiczów są duże obszary leśne bogate w owoce runa leśnego, wiele jezior, czyste powietrze oraz szlaki turystyczne (rowerowe i piesze). Są również szlaki wodne (po których można organizować spływy kajakowe) oraz wiele innych ciekawych miejsc związanych z przyrodą. |
Opinie
|
Opinie o obiekcie:
pozytywne: 0
neutralne: 0
negatywne: 0
|
|
|
|
Kaszuby Pod Klonem Bory Tucholskie noclegi, woj. pomorskie pokój gościnny Bory Tucholskie
|
|
 |
|
|